Nikola Donéová - 1
Zdroj: facebook.com
To nikdo nečekal

TOMU NEUVĚŘÍTE: Nika zachycena na lavičce při polibku s rivalem z Ostrova! FOTO jako důkaz

13. 6. 2017

Nikola Donéová alias Nika to na Robinsonově ostrově dotáhla celkem daleko. Diváky upoutala svou upovídaností a také oholenou hlavou. Nikdo by ale nečekal, s kým se dá nakonec dohromady. tady je důkaz!

9 fotek
Nika zveřejnila na svém Instagramu fotku, na které je v Moravskoslezském kraji v krásné přírodě společně s Petrou Paluskovou. Holky spolu sedí na lavičce a dokonce si dávají polibek. Vypadá to, že neuvěřitelné se stalo skutečným a holky se nakonec přeci jen skamarádily.

„Na nás dvě jen tak někdo nezapomene, že? Nevěř všemu, co vidíš. Stejně se máme rády, to je přece jasný,“ napsala si k fotce na Instagram Nika. V reality show Robinsonův ostrov z nich přitom byly největší rivalky, které se tedy v lásce rozhodně neměly.

Nika navíc ještě v dubnu tvrdila, že s Petrou vůbec nevychází. „Já mám Péťu teď už zablokovanou na Instagramu i facebooku a nemám potřebu s ní komunikovat. S ní je to prostě boj s větrnými mlýny a nemá to smysl. Každá jsme z jiného těsta. Necítím vůči ní nějakou zášť, ale myslím, že komunikace mezi námi je zbytečná,“ sdělila tehdy Prásku.tv. No, věci se evidentně mění... Třeba z holek budou ještě nejlepší kamarádky!

Autor: niž

Diskuze