Tomáš Řepka a Vlaďka Erbová
Zdroj: Instagram
Smršť sprostých slov

Tomáš Řepka zuří: Takhle drsně o Vlaďce Erbové dosud nepromluvil. Co strašného řekl?

8. 10. 2017

Tomáš Řepka (43) a jeho exmanželka Vlaďka Erbová (36) jsou stále na nože! Jejich spory ale nekončí a nyní dokonce vygradovaly, když Řepka Vlaďku označil hodně sprostými slovy.

6 fotek
Mediální válka mezi modelkou Vlaďkou Erbovou a fotbalistou Tomášem Řepkou nebere konce. Nejdříve známý bouřlivák řekl, že mu Erbová zakazuje vídat jejich společného syna Marcuse, a proto chlapečka už měsíce neviděl, poté se ale Erbová v reakci na to vyjádřila, že to tak není, že pan Řepka za celé měsíce neprojevil zájem o to společného potomka vidět.

Do toho začali řešit exekuce a další nepříjemnosti. Řepka si také myslí, že Vlaďce vadí jeho nový vztah s Kateřinou Kristelovou (37). A vypadá to, že mu teď už pěkně ruply nervy! Takhle ostrá slova na svou exmanželku snad ještě nepoužil!

„Raději peklo a do středu slávistického kotle, než zažít cokoliv s touhle toxickou stvůrou a courou, která zatěžuje lidem život,“ napsal o Vlaďce Řepka v jednom z nejnovějších příspěvků na sociální síti. No, uvidíme, jestli mu něco pěkně od plic vzkáže i Vlaďka...

Autor: niž

Diskuze