Tomáš Řepka a Kateřina Kristelová - 1
Zdroj: Profimedia
Jak tohle dopadne...

Tomáš Řepka se vyjádřil k trestnímu stíhání kvůli falešnému inzerátu: Slovy o Kristelové překvapil!

19. 3. 2018

Českým showbyznysem otřásla v pondělí zpráva o trestním stíhání Tomáše Řepky (44) a jeho partnerky Kateřiny Kristelové (38). Podle důkazů police právě oni vytvořili falešný erotický inzerát a měli tak pošpinit bývalou manželku Vlaďku Erbovou (36). Teď se ke kauze vyjádřil i samotný Řepka!

7 fotek
Bývalý fotbalista Tomáš Řepka a jeho současná přítelkyně Kateřina Kristelová čelí podle informací deníku Blesk závažnému obvinění. Jsou trestně stíháni kvůli tomu, že právě oni měli být iniciátory kauzy s erotickými inzeráty, kvůli kterým podala vloni v listopadu modelka Vlaďka Erbová trestní oznámení na neznámého pachatele.

Modelka měla na erotických stránkách nabízet hanbaté služby. Sama se od začátku domnívala, že za falešnými inzeráty stojí právě její bývalý manžel se svou milenkou. A jak to vypadá, měla nejspíš pravdu. Policie už po nich jde, protože mají důkazný materiál, na kterém je vidět, jak Řepka s Kristelovou platí v bance v Praze 4 za jeden z erotických inzerátů částku 1200 korun. A co na to říká samotný Řepka?

Ten svým vyjádřením překvapil. "K ničemu se vyjadřovat nechci a nebudu. Válka, kterou žije moje bývalá manželka, se týká pouze mě a jí. Rozhodně ne mojí současné partnerky. Nás dva nic nerozdělí, ani touha paní Erbové,“ řekl pro televizi Nova Tomáš Řepka. Podle dokumentů od policie jsou ale stíháni oba dva. Nabízí se otázka, jestli opravdu za všechno může jenom Řepka a Kristelová se stala obětí jeho intrik vůči bývalé ženě, nebo se jen snaží svoji partnerku krýt. Na tohle snad najdou odpověď policisté, kteří případ vyšetřují.
 

Autor: bin

Diskuze