Na vodě - 6
Zdroj: TV Nova
Co teď?

Tomáš Klus v pořádném průšvihu! Proč musí prodat své věci?

Aktualizováno 3.3. 2016 16:48

Tomáš Klus se ocitl v pořádném maléru a kromě pletek se ženskými musí splatit obrovský dluh. Jak si s takovou situací poradí?

5 fotek
Pokud vám finanční problémy, dluhy a pletky se ženami na herce Tomáše Kluse příliš nesedí, máte správný úsudek. Tyto starosti totiž potkají herce naštěstí jen v novém seriálu Na vodě. A co Tomáš, nebo vlastně Honza, v novém díle napáchá?

Honza (Tomáš Klus) bude v novém díle prožívat své nejtěžší okamžiky. Poté, co se vyspí s přítelkyní ředitele finančního úřadu, začne se na něho valit jedna pohroma za druhou. Zjistí se, že neplatil daně a jeho celková dlužná částka je 3 500 000 Kč, na zaplacení má navíc pouze týdenní lhůtu...

A tak bude Honza nucen prodat svoji loď. Nicméně i tak mu bude chybět 500 000 Kč. Ty by mohl získat jen sňatkem, ale Honza zkrátka není "ženící" typ. Podaří se mu z toho vybruslit? Pátý díl seriálu Na vodě sledujte už tuto neděli od 20:20 na Nově. Kromě Tomáše Kluse se můžete těšit na Lukáše Langmajera, Veroniku Kubařovou, Lenku Vlasákovou, Lukáše Pavláska, Oldřicha Kaisera, Ester Geislerovou, Ivu Pazderkovou a mnoho dalších.

Autor: niž

Diskuze