Danielle Mason - 1
Zdroj: Profimedia
Nevaž se, odvaž se

FOTO: Tohle že má být fotbal? Danielle Mason všem místo hraní ukázala prsa! Polije vás horko

10. 10. 2016

Britská reality star Danielle Mason (33) se společně s kolegyněmi účastnila charitativního fotbalového zápasu v Redbridge. Danielle si nemohla pomoci a každou chvíli odhalovala svá mohutná ňadra, schovaná pod zeleným dresem.

Danielle ví, jak na sebe upoutat pozornost. Prsatá blondýna nabádala snad každého, aby se na ni podíval. Danielle, která hrála v britském seriálu Big fat gypsy wedding a je poloviční sestra Jessie Wallace, na sebe oblékla zelené šortky, které si složila vysoko do pasu, aby byly co nejkratší.

Předváděla všem své krásně opálené nohy a tělo a diváci jí nemohli odolat. Několikrát si zvedla tričko a ukazovala své vnady. Co několikrát, skoro pořád. Danielle se na hřišti pěkně předváděla, místo fotbalu jako kdyby pózovala před fotografem s úsměvem od ucha k uchu.

V charitativním zápase s Danielle hrálo ještě několik krásných žen. Muži se měli opravdu na co dívat, například Bianca Gascoigne nebo Lydia Lucy, které jsou její kolegyně z televizních pořadů. Jak se vám Danielle líbí? Chtěli byste si s ní také zahrát fotbal?

Autor: mak

Diskuze