Dalibor Gondík jako Bono Vox - U2: Where The Streets Have No Name
Zdroj: TV Nova
Konečně se dočkal

Tohle mu neskutečně sedlo! Vítězem 10. dílu Tvojí tváře se stal Dalibor Gondík

4. 11. 2017

Sobotní večer jste mohli opět sledovat oblíbenou show Tvoje tvář má známý hlas. Hvězdní soutěžící předvedli opět skvělé výkony a maskéři odvedli velký kus práce. Vítěze se tentokrát stal Dalibor Gondík.

9 fotek
V sobotu večer proběhl již desátý díl oblíbené show Tvoje tvář má známý hlas a jako obvykle bylo na co se dívat. Jitka Boho předvedla sexy podívanou jako Alesha Dixon a uchvácená byla nejen mužská část poroty. A to samozřejmě nebylo jediné sexy číslo. Podobně na tom byla i Lona Machálková jako divoška Miley Cyrus. Podle Janka Ledeckého to bylo zatím její nejlepší číslo ze všech.

Jan Maxián předvedl skvělou show coby americký zpěvák a rapper Pharrell Williams. A tohle číslo mu perfektně sedělo. Jan Kopečný zase vyjel výtahem jako Tom Jones. Speciální porotkyně pro tento večer, slovenská herečka Jana Kolesárová, z jeho vystoupení byla přímo dojatá. „Krásné, šarmantní, sofistikované, vznešené,“ okomentovala jeho pěvecký projev.

Aneta Krejčíková zůstala ženou a zazářila jako Janis Joplin. Zato Berenika Kohoutová se proměnila v muže. Ztvárnila anglického zpěváka Sama Smitha a moc se jít o povedlo. O nejvtipnější číslo se zasloužili Tomáš Matonoha coby Bára Poláková a jeho speciální host.

Všechny však nejvíce nadchl Dalibor Gondík, který zaslouženě poprvé zvítězil. Jeho Bono Vox ze skupiny U2 byli famózní! Výherní šek v hodnotě 25 tisíc korun od Nadace Nova věnoval nadačnímu fondu Pink Bubble, který pomáhá onkologicky nemocným dětem, náctiletým a mladým dospělým.

Jednotlivá vystoupení 10. dílu show Tvoje tvář má známý hlas najdete ZDE!

Autor: mk

Diskuze