Zdroj: Prásk!
Nechutný útok

Celé vyjádření Lucie Borhyové o skandálu s hanbatými fotografiemi! Tohle mě ranilo, říká

8. 6. 2017

Oblíbená moderátorka TV Nova Lucie Borhyová (39) čelí opravdu nechutnému útoku! Na sociálních sítích se objevily erotické fotografie, na kterých je zobrazena moderátorka. Jedná se však pochopitelně o podvrh. A jak se ke kauze vyjádřila sama Lucie?

Stále usměvavá a možná nejpopulárnější tvář TV Nova Lucie Borhyová je terčem nechutného útoku! „Především je potřeba zastavit celou tuhle nechutnou záležitost. V té věci jsme učinili opatření. Všechno jsme oznámili, doložili důkazy, doufám, že orgány budou konat,“ říká právník, který se kauzou zabývá.

Na internetu se totiž objevily falešné fotografie populární moderátorky, na kterých je odhalená... A vzhledem k tomu, že jsou falešné, nebudeme je ani my ukazovat, abychom to nijak nepodporovali.

„Beru to jako útok na mou osobu, snahu poškodit moje jméno a jsem ráda, že ve spolupráci s TV Nova a s právníky LuckyBe můžeme celou tuto záležitost právně řešit,“ řekla Lucie. „Jsem pozitivně smýšlející člověk, ale tohle člověka raní a šokuje, protože já žiju spořádaný život, mám dvě děti... Člověk se snaží o svůj mediální obraz a nedělám nic špatného,“ doplnila Lucie, aby uvedla věci na pravou míru. Podívejte se na reportáž!

VIDEO: Lucie Borhyová radí, jak se udržovat v kondici!
Lucie Borhyová: Ráda chodím oblékaná rafinovaně a sexy. ROZHOVOR

Autor: niž

Diskuze