Zdroj: YouTube.com
Na beton je to blázen

HLOUPOST BOLÍ: Chlápek se nechal ve vaně zalít betonem. Podívejte se, co se s ním stalo!

Aktualizováno 28.1. 2016 18:01

Je zajímavé, že podivný kluk svůj „experiment“, který zní, jako by ho vymyslela mysl posilněná několika lahvemi vodky, vymyslel a provedl zcela střízlivý!

Alexandr Tarasov z Ruska se v průběhu renovace bytu rozhodl využít zbylý beton velmi zvláštním způsobem. Jelikož měl kameru, rozhodl se natočit video o tom, co se stane, když se člověk betonem zaleje a nechá jej zaschnout. Protože byl v bytě sám, nechal si u vany pro jistotu mobil a kladivo, kdyby se mu celý experiment vymkl z rukou. U vany si nechal také láhev Pepsi light, na kterou upozorňuje a kterou v průběhu experimentu pije. Těžko říct, zda mu bude firma za takovou reklamu vděčná.

A jaká vlastně je taková betonová koupel? Výkřik „Bože můj“ když muž poprvé do betonu vleze, a několikrát během celého procesu „schnutí“, napovídá, že moc příjemná asi ne. Nejhorší prý ale byl tlak na hrudník, který mu znemožňoval dýchat. Proto také z hrudníku ještě před uschnutím kus ulomil.

Přemýšlíme, co tím muž chtěl dokázat, protože i malému dítěti by asi došlo, že když si nechá na těle zaschnout bůhvíkolik kilo betonu, asi se mu bude špatně dýchat a moc dobře mu nebude. Nicméně jednu věc si z jeho poselství vezměte: „Rozhodně to nezkoušejte!“
 

Autor: mkr

Diskuze