Zdroj: APTN / ENEX, ALEX HAGER
Sorry...

TO PŘEHNAL: Justin Bieber srazil obřím autem fotografa! Co po nehodě udělal? FOTO

27. 7. 2017

Kanadská hvězdička Justin Bieber (23) má na triku další pořádný průšvih. Zpěváka rozzuřil paparazzi fotograf, který ho chtěl fotit, a tak se rozjel svým obřím autem tak, že fotografa srazil. Co pak udělal?

7 fotek
Zpěvák Justin Bieber zranil sedmapadesátiletého fotografa, když ho srazil svým obřím autem při odjezdu z kostela v Beverly Hills. Paparazzi fotograf se rozběhl k Justinovu autu, aby pořídil nějaké snímky, když vtom došlo k nehodě.

Fotograf se svíjel na zemi v bolestech a Justin rychle zastavil. Dokonce mu přispěchal hned na pomoc, když viděl, že leží na zemi. Podle TMZ Bieber zůstal u fotografa po dobu deseti minut, dokud nepřijeli policisté a záchranáři. Policie z Beverly Hills potvrdila, že nebylo provedeno žádné zatčení a že nedošlo k žádné kriminální činnosti.

Justin Bieber je svou agresivitou již proslulý. Například v listopadu loňského roku všude po internetu kolovalo video, jak Justin v Barceloně napadl pěstí fanouška, který se ho chtěl dotknout. V minulosti také zaútočil na fotografa, který se k němu a jeho dávné lásce Seleně Gomez příliš přiblížil během randění. Několikrát také na fanoušky zaútočil slovně.

Autor: niž

Diskuze