Justin Bieber a Paola Paulin - 8
Zdroj: Profimedia / instagram
Gratulujeme!

To nikdo nečekal: Justin Bieber se zamiloval a je to vážné! Jeho novou láskou je starší herečka. FOTO

7. 10. 2017

Kanadský zpěvák Justin Bieber (23) plní titulky bulvárních plátků poměrně často. Je totiž známý svými skandály, které jsou často spojeny s jeho agresivním chováním. Tentokrát jde ale o něco úplně jiného!

10 fotek
Miláček náctiletých dívek se totiž po čase opět zamiloval! Jeho novou láskou má být o tři roky starší mexická herečka Paola Paulin, která zatím není příliš známá. To se teď ale asi díky Justinovi změní!

Paola je opravdu nádherná a nutno říct, že se podobá Justinově bývalce Seleně Gomez. Také má hnědé vlasy a oči a parádní postavu. Justin si tedy uměl vybrat! Známý milovník dívek si ale podle dostupných informací nevybral jen další náhražku za Selenu, se kterou by si chvíli užil a pak ji pustil k vodě. Tohle má být podle všeho vážné!

„Jsou do sebe úplně zbláznění,“ potvrdil týdeníku Us Weekly zdroj z Justinova blízkého okolí. Justin měl svou novou lásku také vzít už do kostela v Beverly Hills, kde ji představil svému oblíbenému knězi. Dvojice byla také spatřena na romantické večeři v Hollywoodu. Tak snad to Justinovi tentokrát vydrží!

Autor: niž

Diskuze