Markéta Stehlíková
Zdroj: Instagram/ TV Nova
S novým rokem přichází nová rozhodnutí

ZMĚNA JE ŽIVOT: Karla z Ulice se rozhodla vylepšit svůj vzhled! Neporušila tím přísnou smlouvu? FOTO

6. 1. 2018

Herečka Markéta Stehlíková (33) se s začátkem nového roku rozhodla změnit i svůj vzhled. Kvůli seriáu Ulice však svoji image radikálně měnit nesmí! Neporušila tím smlouvu?

7 fotek
Markéta Stehlíková známá jako vyšetřovatelka Karla ze seriálu Ulice patří k ženám, kterým sluší kratší vlasy. Naopak jí její krátký sestřih dodává opravdu šmrnc. Nyní se ho ale rozhodla trochu vylepšit.

Před několika dny začal nový rok a s ním často přichází i různé změny. Jednu takovou teď udělala právě herečka, když se po delší době odhodlala změnit svůj účes a nechala si vlasy podbarvit světle hnědou! Ač se sama nechala slyšet, že by chtěla větší proměnu, bohužel jí to smlouva uzavřená v rámci seriálu Ulice nepovoluje. Dokud bude Karla, tak se zkrátka bez povolení scénáristů nic měnit zásadně nesmí!

Sama herečka ale fotku ale okomentovala jako semifázi, a tak lze předpokládat, že se svou proměnou zajde časem ještě dál. Naštěstí je to ale ten typ ženy, které sluší patrně všechny barvy a střihy, a tak se snad nikdo nemusí bát, že by sympatická Markéta šlápla vedle. FOTO najdete v galerii!

Autor: bin

Diskuze