Ewa Farna - 1
Zdroj: Herminapress.cz
Ukázala kontrast

To je válec! Ewa Farna je zpátky na českých pódiích. A zase přibrala!

28. 8. 2013

To už není zpěvačka při těle. Z porotkyně SuperStar Ewy Farné (20) je regulérní boubelka. Přitom v obličeji jí narostla snad už několikátá brada, mohutná stehna ukazuje v minisukénce. Naštěstí to bere s humorem.

Zpěvačka Ewa Farná od chvíle, co se stala porotkyní SuperStar, čelí celkem drsné kritice, že má velký zadek, že se místo chůze jen valí, že si ujíždí na čokoládě... Je to pořád dokola. Ale vždy vtipná a bodrá zpěvačka vše jen s humorem komentuje a dál přibírá. Evidentně pracuje na tom, aby byla stále širší a širší. Kde tohle skončí?

Proto bez nejmenších potíží přijala pozvánku na módní přehlídku spodního prádla. Muselo jí být jasné, že mezi superštíhlými modelkami bude působit jako pěst na oko. A bylo jí to jedno. Když říká, že je se svou postavou spokojená, nevymýšlí si.

Ewa Farna vystoupila na pódium. A byl to šok. Jenže Ewa si okamžitě všechny získala na svou stranu: "Chtěla bych organizátorům poděkovat za pozvání na přehlídku těchto krásných těl a krásného spodního prádla. Ukázali tak, že mají rádi velký kontrast." Tleskáme.

Ewa Farna se zakulatila! Víme, jak by mohla zhubnout!
Ewa Farna: Nejsem mamánek, ale rodiče mají vždycky pravdu!
Ewa Farna: I po letech v showbyznysu se cítím jako obyčejná holka

Autor: pul

Diskuze