Nikol Švantnerová - 6
Zdroj: Instagram
Zelená je tráva...

TO JE TRAPAS: Modelka Nikol Švantnerová se chtěla pochlubit, že sleduje fotbal! Teď je všem pro smích

6. 3. 2017

Když chcete mít stylovou a pěknou fotku na Instagramu, musíte pro to něco občas obětovat. Úspěch mít ale nikdy nebudete, pokud vaše sdělení nebude věrohodné, třeba jako v případě krásky Nikol Švantnerové (24). Jaký trapas se jí povedl?

6 fotek
Modelka a nejkrásnější česká dívka roku 2015 Nikol Švantnerová se podobně jako ostatní její kolegyně pravidelně fotí a sdílí tak se svými fanoušky na sociální síti soukromý život. Například si teď o víkendu vzala pejska z útulku, což je rozhodně chvályhodný a dobrý skutek.

V neděli však nahrála na Instagram ještě jinou fotografii, a to z fotbalového zápasu SK Slavia Praha : FC Viktoria Plzeň. „Asi to všechny překvapí, ale přišla jsem sledovat fotbal,“ komentovala fotku Nikol. Na snímku je vidět její postava zezadu, jak sedí na tribuně a skutečně sleduje fotbal. Ale... Tady něco nehraje!

Když se totiž podíváte pozorně na to, jak Nikol sedí, hned vám dojde, že je něco špatně. Modelka si totiž jaksi ani neobtěžovala sklopit sedátko a seděla na opěrce, z čehož si začali dělat legraci i lidé v komentářích. „To sedátko nešlo sklopit?“ napsal jeden z uživatelů s vysmátým smajlíkem. Jen těžko si lze totiž představit, že jde někdo sledovat fotbal a dvě hodiny při tom sedí na opěrce sedačky. Ale fotka je to pěkná. To jo.

Autor: niž

Diskuze