Vincent Navrátil a Sabina Rojková - 1
Zdroj: Instagram
Nádherný pár

To je romantika: "Viki a Tobiáš" jsou ve skutečnosti bláznivě zamilovaní! Podívejte se na jejich společné fotky

4. 10. 2016

Sabina Rojková (19) a Vincent Navrátil (19) tvoří již nějakou dobu pár. Zatím pouze mimo kamery Ulice, ale kdo ví, co bude dál... Jejich soukromé fotky, ze kterých číší zamilovanost, jsou však skutečně kouzelné!

7 fotek
Sabina Rojková je na rozdíl od Vincenta už takovou "uliční stálicí". Diváci si jí dodnes spojují především s Frantou, se kterým jako Viki zažívala první velkou lásku. Bohužel jejich konec byl tenkrát více než zvláštní, ale život jde dál. Nyní se v Ulici postava Sabiny rozešla se svým druhým přítelem, kvůli kterému tenkrát definitivně "pohřbila" vztah s Frantou. A tak je Viki zase volná.

Ovšem postava Vinceta Navrátila se zatím příliš nemá k tomu, že by ho zajímala děvčata. Introvertní, zádumčivý student Tobiáš Sláma je obklopen jakýmsi tajemnem a je jen otázkou času, kdy se projeví. Jen těžko říct, jestli ho zaujme zrovna Viki. Jisté však je, že její představitelka Vincenta zaujala už před delší dobou. Herci tvoří pár a je vidět, že mladá láska u nich jenom kvete.

Na sociální síti se tak především Vincent chlubí společnými fotkami, které sotva zletilým hercům může kdekdo závidět.Tahle láska mezi nimi vznikla ještě behem studií na konzervatoři, kde byli mladí herci několik let spolužáky. Přátelství přerostlo v lásku a je znát, že to oběma velmi prospívá. Jen tak dál... Podívejte se i vy v galerii na krásné romantické fotky Vincenta a Sabiny!

ČTĚTE TAKÉ:

Brad a Angelina se dohodli! Pomoc psychologa, testy na drogy

Autor: bin

Diskuze