Roman Tomeš a Míša Tomešová - 1
Zdroj: facebook.com
Krása pohledět

TO JE NÁDHERA: Jak bydlí Míša Tomešová? S manželem a miminkem žijí v tomhle luxusním domě!

4. 4. 2017

Herečka Míša Tomešová (25) se jako téměř novopečená maminka raduje spolu s manželem Romanem (29) z malého Kristiánka. Těsně před porodem se však stihli manželé přestěhovat do nového domečku. Jak rodinné hnízdečko vypadá?

Herečka Míša Tomešová se od února potýká s úplně novou rolí - rolí matky, což je asi její nejdůležitější životní role, která se divadlu ani prací před kamerou nevyrovná. Herečka se sice netají tím, že jí hraní a divadlo chybí a se svojí akční povahou se bude chtít na jeviště brzy vrátit, ale stejně tak je vidět, že si mateřství náležitě užívá.

Po jejím boku je neustále manžel a také muzikálový zpěvák Roman Tomeš, který si spolu s Míšou užívá první měsíce jejich roztomilého syna a kromě toho se stará o jejich nové rodinné hnízdečko v Úvalech u Prahy. Tam si pár pořídil krásný rodinný dům, o kterém v jejich věku marně sní spousta dalších lidí.

Roman se pochlubil fotkou, na které je vidět, že dře jako kůň! Dlažba, židle, stoličky, všechno dělá sám a ručně! Tomu se říká šikovný manžel... Díky fotce ale máte i možnost se podívat, jak jejich rodinné sídlíčko vypadá! Dům krásný, ale pozemek zatím ještě úrodnou zahrádku nepřipomíná... Chce to čas!

Z čeho byla Míša Tomešová v hrozném šoku ?

Autor: bin

Diskuze