Teri Blitzen s přítelem
Zdroj: Instagram
Ta se má

Teri Blitzen dostala od přítele šílený DÁREK k Vánocům! Tohle si v jejich věku dovolí?! FOTO

10. 12. 2017

Youtuberka Teri Blitzen (17) poslední dobou pije krev mnoha svým fanouškům, kteří jí kvůli jejím rozhodnutím a příspěvkům přestávají mít rádi. A ani tohle není zrovna to, čím by si získala své dřívější příznivce zpět.

8 fotek
Závist je hrozná věc, bohužel se s ní však člověk setká takřka všude a v dnešní době jakbysmet. Lidé plní sociální sítě svými hmotnými i nehmotnými požitky, které jim druzí kolikrát tiše i nahlas závidí. S podobnými negativními reakcemi se setkává i jedna j nejznámějších českých Youtuberek Teri (donedávna Teri Blitzen).

Sedmnáctiletá brunetka pochází z bohaté rodiny a rozhodně se tím nikdy netajila. Nejnovější doplňky, kosmetika, oblečení, nejlepší školy... Má zkrátka život jako z pohádky a ještě je sama jedním z nejlépe vydělávajících teenagerů. V současné době je navíc zamilovaná do pohledného DJe Nobody Listen, vlastním jménem Jakub Strach (23), který svou Teri očividně rozmazluje stejně jako její rodiče.

Teri se totiž na sociální síti pochlubila svým fanouškům předčasným dárkem od Jakuba. Ten jí věnoval luxusní bundu a krabičku s nápisem Dior. Jejím obsahem se Youtuberka sice nepochlubila, už teď je ale jasné, že u lukrativní značky musel její přítel vyplácnout pěkný balík peněz. Tak snad ji závistiví fanoušci, kterých má kolem sebe požehnaně, „nesežerou“ za chlubivou fotku i tentokrát. Poslední dobou od nich dostává celkem na frak.

Autor: bin

Diskuze