Tereza Vítů - 3
Zdroj: Instagram
Gratulujeme!

Tereza Vítů alias Alena z Ulice je těhotná! Radostnou novinu oznámila originálním způsobem. FOTO

20. 3. 2018

Herečka Tereza Vítů (25) známá dříve z Ulice jako manipulátorka Alena, čeká miminko! Pro oznámení těhotenství zvolila velmi roztomilý a nevšední způsob.

5 fotek
Kdo by si nepamatoval na intrikánku Alenu z Ulice. Nyní už bývalá přítelkyně fyzikáře Kudrny to dokázala v seriálu pěkně roztočit. Její představitelka tereza Vítů teď ale bude mít úplně jiné starosti. Stane se totiž maminkou!

S přítelem a klávesistou Janem Alešem, se kterým hraje v kapele Cuvée, se brzy stanou rodiči. Radostnou novinu oznámila herečka na svém Instagramu, kam v úterý přidala fotku s odhaleným těhotenským bříškem. „Ahoj, dlouho jsem nic nesdílela, ale mám takovou novinku...,“ napsala k fotce.

Na bříšku přitom má namalované načítání v procentech (30 %), z kolika už je miminko jakoby „hotové“ a nechybí ani všem počítačovým uživatelům známý nápis „loading“, což znamená z angličtiny právě načítání. Herečka je teprve ve 13. týdnu těhotenství, a tak jí budeme držet palce, aby další půlrok probíhal hladce a oběma se dařilo. Gratulujeme!
 

Tereza Vítů: Bojím se, že při natáčení lechtivých scén usnu! ROZHOVOR

Autor: bin

Diskuze