Děti
Zdroj: Twitter
Malý hrdina

Chlapec (5) zazvonil na sousedku: Zemřela nám maminka. Postaráte se o nás?

20. 4. 2017

Pětiletý kluk přišel za sousedkou a poprosil ji, aby se o něj a jeho sestřičku postarala. „Umřela nám maminka," řekl šokované ženě.

Jessica Penoyer vždy vycházela se svými sousedy – mladým manželským párem a jejich dětmi. Tvrdí, že to jsou slušní lidé, manželé jsou vzorními rodiči a mají dobře vychované děti. Proto byla doslova šokovaná, když jednou ráno před svým domem uviděla pětiletého Salvatora, který držel v náruči svou dvouměsíční sestru, zabalenou do deky. Chlapec zazvonil na její dveře a když otevřela, tak sousedku požádal, aby se o ně postarala, protože jejich maminka zemřela.

Šokované sousedce vyprávěl, jak se dostal ven z domu – z kuchyně přinesl židli, aby dosáhl na tlačítko, co otevírá garážová vrata. Garáž se mu povedlo otevřít až na druhý pokus. Poté zabalil svou dvouměsíční sestřičku do deky a vypravil se k sousedce. Říkal, že ji vzal s sebou, aby malá neviděla tělo jejich mrtvé matky.

Celý příběh pak Jessica Penoyer popsala ve svém rozhovoru pro televizní stanici ABC: „Stál tam a držel nějaký uzlík, nejdřív jsem si myslela, že je to panenka.“ Nejprve nepochopila, co přesně jí chlapec říká, myslela si, že mu umřel pes. Chlapec ji ale vzápětí přerušil slovy: „Ne, pes ne. To maminka. Zemřela ve sprše. Můžete se o nás postarat?“

Autor: Iri

Diskuze