Buddy Sullivan žije se dvěma ženami - 1
Zdroj: Instagram / Twitter
Polyamorie v praxi

Muž žije se dvěma ženami najednou! Když chtěly miminko, podařilo se jim něco neuvěřitelného!

11. 10. 2016

Lidé na světě vymyslí kde co, a tak není divu, že tento muž žije se dvěma ženami najednou. Buddy Sullivan z Kalifornie je prý velmi šťastný muž, málokdo si to v životě umí zařídit tak, jako on...

Někomu stačí k životu jedna jediná žena, někdo si raději najde milenky, ale Buddy Sullivan si to vyřešil po svém. Obě dvě jeho přítelkyně o sobě vědí a dokonce otěhotněly ve stejnou dobu. Aby toho nebylo málo, všichni žijí pod jednou střechou se všemi svými dětmi a zjevně jim to asi vyhovuje.

Buddy se svojí manželkou Rose žije pět let a mají spolu dva syny, Owena (5) a Jamese (3). Než však Rose začala chodit s Buddym, měla ženu Lauren. S ní se ale rozešla, když se zamilovala do Buddyho. Vzápětí ji však našla na sociální síti a zjistila, že jí vlastně chybí a že ji má pořád ráda a kontaktovala ji. Opět se setkaly a jejich silné pouto se obnovilo. Ale co teď? Rose doma měla manžela Buddyho. Ničeho se nebála a na rovinu Buddymu sdělila, že miluje oba dva, a tak se rozhodli žít všichni společně.

Připadá vám to normální? Aby toho nebylo opravdu málo, začal mít intimní vztah Buddy i s Lauren. Obě dvě otěhotněly ve stejnou dobu, takže mají stejně staré děti Damiena a Ryana. „Je zábávné mít další děti s jinými ženami a pozorovat, jak vypadají rozdílně,“ říká Buddy. „Zatím nám to funguje a rádi bychom náš vztah posvětili i úředně,“ dodal. Lauren se připojila a prohlásila: „Jsem hrdá na naši rodinu a myslím, že by si z nás mohli vzít příklad všichni, kteří pochybují, že by něco takového mohlo fungovat.“

U nich doma se člověk asi nenudí. Horší to musí být, když se pohádají a jedna na druhou žárlí. Anebo žárlí Buddy na obě dvé ženy, když spolu dříve chodily? Nad tím zůstává opravdu velký otazník. Nicméně fakt, že je v České republice 50% rozvodovost, vede k zamyšlení, jestli moderní doba je pro klasické formy manželství ještě stavěná. Polyamorie, jak se vztahům s více partnery najednou říká, je třeba revolučním řešením. Co myslíte?

Autor: mak

Diskuze