Strašidelný dům - 5
Zdroj: oficiální zdroj
Strach je na místě

DĚSIVÉ TAJEMSTVÍ: Tohle je dům, kterého si všichni bojí. Proč se ho nikdo neodváží koupit?

Aktualizováno 15.1. 2016 15:14

Už pět měsíců je tento dům na prodej. Má sice mnoho zájemců, ale žádný z nich se doposud neodvážil podat závaznou nabídku na koupi. Proč se lidé bojí?

5 fotek
Krásný patrový dům s rozsáhlou zahradou. I tak by se dalo popsat rodinné sídlo, které je přibližně o 870 000 korun levnější, než všechny domy v okolí. Stále však nemá svého majitele. Důvod je prostý. Právě v tomto domě se totiž natáčel legendární horor Mlčení Jehňátek, a tak nikdo nemá odvahu dům koupit.

Natáčení filmu v pensylvánském obydlí nebylo vůbec plánované. Jednoho dne se přede dveřmi původních obyvatelů zjevil filmový štáb s tím, že by zde chtěl natáčet. Majitelé nadšeně souhlasili, ale v tu dobu netušili, co tím způsobí.

Kdo by totiž neznal postavu Dr. Haniballa Lectera, vražídícího psychopata s kanibalistickými choutkami, který představuje hlavní roli zmiňovaného hororu. A tak je celkem logické, že se lidé tohoto domu zkrátka bojí.

Film Mlčení jeňátek získal celkem 5 Oscarů, a to za nejlepší film, nejlepší ženský i mužský herecký výkon, a ocenění za provedení.

 

 

 

Autor: dne

Diskuze