Karel Kopeček - 1
Zdroj: TV Nova
Ve dvou se to lépe táhne

Televizní noviny přivítají nového moderátora! TN2 má další posilu

3. 4. 2017

V letošním roce se diváci TV Nova mohli nově radovat z nočních televizních novin známých pod názvem TN2. Kromě Michaely Šmídové přibyde další moderátor této pozdní relace - Karel Kopeček. Odkud vám je tento sympaťák povědomý?

Diváci televizní stanice Nova 2 mohou každý všední den od 22 hodin sledovat novou zpravodajskou relaci TN2. Živý patnáctiminutový přehled aktuálních a nejdůležitějších informací monitoruje události, které se staly v České republice a ve světě v čase od konce hlavní zpravodajské relace do dvaadvacáté hodiny večer. Kromě stávající moderátorky Michaely Šmídové se moderování TN2 s radostí ujal moderátor Karel Kopeček, kterého diváci skupiny Nova znají především v roli reportéra hlavní zpravodajské relace.

„Moderování zpravodajství je pro mě v posledních dvou letech na Nově zcela nová zkušenost a nabídka na moderování TN2 je zároveň obrovská pocta a příležitost. Zpravodajství se jako novinář věnuji celý život a tohle je jeden z profesních vrcholů,“ sdělil Karel Kopeček.

Karel Kopeček se v médiích pohybuje přes 20 let, na Nově začal působit v roce 2010, a to na pozici šéfeditora zpravodajského portálu TN.cz. V současné době zastává pozici vedoucího denní výroby obsahu, reportérskou a moderátorskou činnost. Karel je ženatý, má čtyři děti (kromě tří synů se mu před 12 dny narodila dcera Renatka) a je vášnivým včelařem a rybářem.

Zpravodajskou relaci TN2 mohou diváci sledovat každý všední den od 22 hodin.
 

Autor: bin

Diskuze