Chcete být milionářem? - 7
Zdroj: TV Nova
Vyhrát můžete i vy

Televizní divák přede blahem: Legendární show Chcete být milionářem? se vrací!

Aktualizováno 22.2. 2016 20:04

Nejproslulejší vědomostní soutěž "Chcete být milionářem?" se vrací na televizní obrazovky. Pokud jste se tehdy přihlásit nestihli, máte nyní šanci!

Celosvětově úspěšná show, která v minulosti vyvolala obrovský zájem i u českých diváků, přinese zbrusu nové díly. Na obrazovky televize Nova se tak vrátí král mezi soutěžními pořady.

Televize Nova spouští dnešním dnem casting a vyzývá všechny zájemce, kteří se chtějí stát milionáři, aby se právě teď přihlásili a zaregistrovali v přihlašovacím formuláři.

Soutěž Chcete být milionářem? vznikla v roce 1998 ve Velké Británii. Vysílala se ve více než osmdesáti zemích. Pořad se stal dokonce námětem oscarového filmu Milionář z chatrče, který sleduje cestu chudého indického chlapce soutěží.

Kultovní televizní soutěž se v České republice začala vysílat v roce 2000 a okamžitě si získala obrovskou oblibu. Největší zásluhu na tom měl nedávno zesnulý moderátor Vladimír Čech, který svým charismatem přitáhl k obrazovce i ty diváky, kteří dřív o soutěžní vědomostní pořady nejevili zájem.

Po něm přišli Martin Preiss, Roman Šmucler a i bývalý porotce SuperStar Ondřej Hejma, který rovněž dokázal udržet napětí až do konce, tedy až k samotné odpovědi potenciálního milionáře. A spolu s jejich nástupci u toho můžete být i vy!

Exkluzivně! Na NOVA Plus najdeš zdarma pořady z televize Nova
Zábavnější než televize: On-line krmítka jsou hitem internetu!
Jak nepřibrat během sledování televize

Autor: red

Diskuze