Sue a Noel Radford - 2
Zdroj: Profimedia
Rozmnožování na plný úvazek

JAKO NA PÁSE: Poprvé otěhotněla ve 14 letech! Neuvěříte, kolikáté dítě teď porodila

23. 9. 2017

Sue (42) a Noel (46) Radfordovi pochází v Velké Británie Zamilovali se do sebe už na základní škole. Z toho vyplynulo, že Sue otěhotněla už ve 14 letech! Už teď má tři vnoučata! A kolik dětí tedy dohromady mají?

3 fotky
„Plánovali jsme původně tři. Ale pak nás celá ta zkušenost začala strašně bavit a nemohli jsme přestat,“ říká Noel. Teď už je prý čas skončit. Aby taky ne. Dohromady mají neuvěřitelných dvacet dětí! A to dá pěkně zabrat…

Proto mají v rodině systém a všichni „šlapou jako hodinky“. Každý má na starost nějaký úkol. Pere se u nich minimálně 9x denně a o množství špinavého nádobí radši ani nemluvěí. Jídlo kupují na kila. Měsíční spotřeba za jídlo činí v přepočtu 9 tisíc korun. Rodina přitom nepobírá žádné dávky navíc. Nakupují převážně ve slevách.

I když hospodaření s penězi musí být určitě náročné, každý rok si tato rodinka dopřeje dovolenou. Sue a Noel vlastní pekárnu, kde Noel od velmi časného rána pracuje. Domů přijde po částečné šichtě v 7:45 ráno a pomáhá dětem vypravit se do školy. Tam je rozváží jejich vlastním minibusem. Žena zůstává doma a stará se o zbytek dětí.

„Jsem ráda, že končíme na takovém hezkém čísle a celé jsme to zaokrouhlili,“ dodává Sue, které prý děti tentokrát opravdu věří. Už předtím totiž prohlašovali, že s plozením dětí končí. „Je to zvláštní pocit vědět, že žádné další už nepřijde,“ dodává Sue, která se už teď musí při tak velkém počtu dětí rychle otáčet.

Autor: veh

Diskuze