Reklama
Reklama
Agáta Prachařová a Miroslav Dopita - 1
Zdroj: Profimedia
Překvapivé

Těhotná Agáta Prachařová po letech promluvila o otci Kryšpína! Jak to s ním má? To jste netušili!

4. 8. 2017

Agáta Prachařová (32) brzy přivede na svět své druhé dítě, které čeká se současným manželem. Kam ale zmizel otec šestiletého Kryšpína a jaký mají vztah?

6 fotek
Modelka Agáta Prachařová je už v současné době na mateřské dovolené a užívá si léta. Po něm totiž přijde část, které se dle vlastních slov sama bojí, a tou je porod. Sama se netají tím, že druhým přírůstkem do rodiny bude holčička, a tak se šestiletý Kryšpín vytouženého brášky prozatím nedočká.¨

Kryšpína má modelka s hokejistou Mirkem Dopitou, se kterým se rozešla krátce po jeho narození. Od té doby je tento partner i přes otcovství téměř zapovězen. Agáta o něm moc nemluví a je vidět, že ani v Kryšpínově životě příliš tatínek nefiguruje a více času tráví s náhradním tátou Kubou Prachařem. Vídá se vůbec Kryšpín se svým pravým tátou?

„Mirek je na Bali a už tam žije dlouho. Vidí se spolu jen po skypu, nebo si volají. Naposledny se spolu viděli naživo, když byli Kryšpínovi dva roky. Má prostě dva táty a nijak to neřeší. Sám řekl, že by ho chtěl vidět, tak o tom hodně uvažuju. Přemýšlím, že bych ho tam pustila na prázdniny na čtvrnáct dní s Mirkovou sestrou, se kterou se tady stýkám. Mirek chtěl původně na mšsíc, ale myslím si, že to by Kryšpín asi nevydržel...,“ svěřila se se současným dění pro Blesk magazín Agáta Prachařová.

Autor: bin

Diskuze

Reklama
Reklama