Nahé fotografie
Zdroj: snapchat.com
Další porno skandál

GALERIE: Facebook už je nebaví, teenageři si mezi sebou posílají nahé fotky. Víme kde!

Aktualizováno 10.12. 2014 18:55

Nejznámější sociální síť jde ke dnu. Je 21. století a všechny zajímá jen sex a selfička. A proto nejoblíbenější sítě jsou ty, přes které můžete posílat své nahé fotografie. Které to jsou?

8 fotek

Pokud je vám víc než třicet let, tak tohle rozhodně nečtěte. Byli byste překvapeni, čeho jsou vaše děti schopné.... A hlavně si neříkejte, že vaše dítě není schopné ničeho a je hodné, protože tak to opravdu není. I největší andílek pod sluncem zná tyhle aplikace.

Když zveřejníte svou polonahou fotku na Facebooku, hned je to problém. A to se samozřejmě dospívajícím potomkům nelíbí. Je jasné, že musí ukázat vše, dokud jsou cool. A proto se tahle sociální síť odsouvá až na poslední místo.

Je sice moc pěkné, že si na svém profilu fotíte svůj krásný obličej nebo co jste právě měli k večeři, ale to nikoho moc nezajímá. Samozřejmě, že zajímá, ale jen děti do určitého věku. Teenageři se baví jinak. Proč by si posílali selfíčka obličeje, když si mohou poslat rovnou sexy fotku.

Existují aplikace, kde se nahé fotky mladých teenagerů jen hemží.

Hitem je například aplikace zvaná Snapchat, která je vymyšlená přímo pro posílání fotografií doplněných jen maximálně pár slovy či smajlíky. Mnozí se s oblibou prezentují například na webu Ask.fm, který slouží hlavně ke kladení dotazů a jejich odpovídání. Další opravdu nevinné sítě jsou bezplatné aplikace zvané WhatsApp nebo Viber, které umožňují cosi jako chat v reálném čase.

Tyhle aplikace samozřejmě nikdo nezná a nikdo je nepoužívá. Jak jinak. No a pak se hrozně všichni diví, kde se vzala skupina pražské roztahovačky.

Autor: nn

Diskuze