Kittakone Sirisombath - 1
Zdroj: Twitter
Učme se od mladých

Teenager pozval dívku na rande do restaurace, i když skoro neměl peníze. Neuvěříte, co udělal!

22. 9. 2017

První rande zažil asi každý. A tak si jistě každý dokáže představit tu nervozitu, která člověka na první schůzce provází. Jenže co dělat, když jste muž a zkrátka nemáte moc peněz, které byste mohli na rande utratit?

4 fotky
Když vzal mladík Kittakone Sirisombath (17) z Texasu svou dnes již přítelkyni Destiny La'nae Irish (17) na první rande, neměl bohužel dost peněz, aby se oba mohli dobře najíst. Jenže když mu Destiny řekla, že má hlad, nechtěl působit špatně a ochudit se o hezký čas s ní.

A tak jí řekl, že samozřejmě mohou zajít do restaurace, ale že on vůbec hlad nemá, protože se přes den hodně najedl. Dívka si objednala velký hamburger a Kittakone u stolu předstíral, že vůbec na žádné jídlo nemá chuť.

Chlapec si dívku v restauraci vyfotil a nyní snímek sdílel na sociální síti, kde přiznal, jak to tenkrát na prvním rande bylo ve skutečnosti. Nyní už Kittakone a Destiny tvoří pár osm měsíců a jsou velmi zamilovaní. Dospělí lidé by se tak od nich mohli učit, protože takhle vypadá pravá láska, která rozhodně nestojí na penězích a tučném kontu muže.  

Autor: niž

Diskuze