V Praze začnou jezdit první taxíky pouze pro ženy
Zdroj: Profimedia
Nový projekt

Taxíky jenom pro ženy? V Praze už od dubna!

19. 3. 2018

Málokterá žena si libuje jezdit taxíkem sama. Proto přichází průlomový nápad, a to speciální taxíky pouze pro ženy. Nová taxi služba vás rozhodně nesveze a ani nezaměstná, pánové!

Ženy jsou křehká stvoření, a tak není divu, že se často cítí ohrožené. A to zvláště v noci jinými muži. Právě proto vznikl v České republice nový start-upový projekt, díky kterému bude jeden problém částečně vyřešen. Ženy budou mít vlastní taxi službu!

Už v dubnu tohoto roku se v Praze rozjede projekt, díky kterému si ženy budou moct objednat taxi určené přímo jim. Společnost dokonce bude za volant pouštět pouze ženy, tudíž muži si u této nové taxi služby takzvaně ani neškrtnou.

„Vlastní zkušenost s prací taxikářek jsme promítly do nápadu, jak udělat taxislužbu příjemnější pro zákaznice i řidičky,“ řekla webu Aktuálně.cz bývalá novinářka a jedna ze zakladatelek ženské taxi služby Daniela Vrbová. Už 1. dubna vyjede do ulic 145 vozů a cena bude celkem tradiční. V rozmezí 22 až 28 korun za kilometr. Ve světě podobné služby fungují už několik let. Uchytí se i v České republice?
 

Autor: bin

Diskuze