Taxi
Zdroj: Profimedia
Vynalézavá žena

Taxikář se pokusil zneužít zákaznici. Ta pronesla jedinou větu, která ji naprosto zachránila!

26. 8. 2017

Opilá žena si po večírku v Londýně zavolala taxík a čekala profesionální služby. Těch se jí bohužel nedostalo a setkala se s opravdu otřesným chováním. Jelikož si sedla na místo spolujezdce, řidič jménem Suleiman Abdirizak (42) ji měl na dosah.

Jelikož byla žena poněkud opilá, v taxíku hned usnula. Když se probudila, zjistila, že jí řidič sahá na stehno. Následně ji začal nutit k sexu. Dokonce jí řekl, že jestli to neudělá, nikam ji neodveze. Jak píše britský Daily Mail, vyděšená žena však byla velmi pohotová a pronesla větu, která ji zachránila. „Ale já mám HIV,“ řekla.

Nákazu virem HIV si samozřejmě vymyslela, ale zafungovalo to perfektně. Suleiman se stáhl a začal se dokonce umývat vodou z láhve, i když dotyky se HIV pochopitelně nepřenáší. Ženu pak z auta pustil a ta běžela domů, kde se s hrozným zážitkem svěřila spolubydlící. Ta zavolala okamžitě policii!

Policie řidiče vypátrala a zadržela. Suleiman však jakoukoli vinu odmítá a říká, že vše probíhalo zcela jinak a žena si tuto verzi vymyslela. Vyšetřování stále probíhá... Ať už to ale bylo jakkoli, je dobré vědět, že i v případě, kdy nebudou mít ženy po ruce pepřový sprej, je může zachránit i jedna věta...

Autor: niž

Diskuze