Jakou barvu maji tyto boty? - 1
Zdroj: facebook.com
Tak co?

FOTO tenisek mate tisíce lidí! Vidíte šedo-modré, nebo růžovo-bílé boty?

13. 10. 2017

Dívka Nicole na facebooku sdílela fotografii zdánlivě obyčejných tenisek. Jejich barva zamotala hlavu tisícum uživatelům. Vidíte šedo-modrou nebo růžovo-bílou?

Mladé dívce Nicole poslal přítel fotku tenisek s otázkou, co si myslí, že mají za barvu. Ona viděla světle růžovou a bílou a byla překvapená, že její přítel vidí světle modrou a šedou. Nemohli se shodnout, a tak se Nicole rozhodla požádat o pomoc uživatele sociálních sítí.

Podivnou fotku umístila na facebookové stránce Girlsmouth a připsala k ní: „Můj přítel mi právě poslal fotku bot a já se chci zeptat, jakou vlastně mají barvu. Já bych řekla, že jsou světle růžové a bílé, on trvá na světle modré a šedé. A co vidíte vy? Řekněte, že to je růžová a bílá.“

Tato zapeklitá otázka jen během hodiny zaktivovala tisíce lidí, kteří se dohadovali v komentářích. Každý na fotografii vidí jiné barvy.

Fotografie byla následně odeslána do redakce deníku Metro, a tam se větší část lidí shodla na šedé a modré. Růžovou a bílou viděla jen zanedbatelná část.

Autor fotografie tvrdí: „Přísahám, že tyto boty mění barvu. Nejdříve jsem viděl šedivou a modrou a za deset minut jsem viděl růžovou a bílou.“ A co vy? K jakému táboru se přikloníte?

Autor: ham

Diskuze