Reklama
Reklama
Taťána Kuchařová
Zdroj: Instagram
Proměna krásné Kuchařové

Kuchařová ukázala v Cannes oteklý obličej. Jsou dvě možnosti, co se jí stalo

25. 5. 2015

Po červeném koberci na filmovém festivalu v Cannes se procházelo spoustu slavných. Mezi hvězdami nechyběla ani bývalá nejkrásnější žena světa Tatáňa Kuchařová. Přítele Ondřeje Brzobohatého nechala doma a náležitě si to užívala.

8 fotek

Všimli jste si extrémně kulatého obličeje největší krásky z Česka? Ačkoliv její kamarádky říkají, že jen trošičku přibrala, protože je s Ondrou opravdu hodně spokojená, odborníci ukazují na botoxové injekce. Co myslíte vy?

Taťána Kuchařová si vyhodila z kopýtka na festivalu v Cannes. Za svou krátkou návštěvu Francie toho stihla opravdu spoustu. Udělala si selfie fotku s ředitelem festivalu Pierrem Lescurem, navštívila rodinného přítele a svého osobního mentora Pierpaola Saporita. A samozřejmě nevynechala ani večírek AmFAR, kde pařila společně s kolegyní modelkou Natashou Poly nebo třeba s Kendall Jenner. 
 
Celou svoji krátkou dovolenou v Cannes dokumentovala na svém insgramovém účtu. Snažila se tak fanouškům ukázat, jak krásně a přirozeně na červeném koberci vypadala. Bohužel všal spíš jen odhalila, jak ji všemožné plastiky a botoxové injekce změnily.
 
V době kdy v roce 2006 Taťána vyhrála titul Miss World, vypadala ještě jako hubená drobná slečna s celkem výrazným nosem a skoro neviditelnými rty. Dnes už se sama sobě moc nepodobá. Vztah s muzikantem Ondřejem Brzobohatým jí očividně také prospívá. Protože proč jinak by měla o pár kilo navíc?

Autor: lk

Diskuze

Reklama
Reklama