Sarah Gallagher - 3
Zdroj: Twitter
Co to je?!

Z TOHO MRAZÍ: Fotila krajinu. Když se ale doma na snímek podívala, okamžitě zavolala policii!

Aktualizováno 3.5. 2016 11:18

Pětačtyřicetiletá Sarah z Velké Británie způsobila obrovský rozruch jednou jedinou fotkou. Tu pořídila při procházce kolem jezera. Až doma si ale všimla, že je něco špatně...

Sarah Gallagherová byla přesvědčená, že musí pomoci lidem hledajícím kohokoliv ze své rodiny a čekajícím na jakékoliv informace. A tak zavolala policii hned, jakmile si všimla, že na fotografii, kterou chvíli předtím pořídila, něco nehraje.

"Když jsem tu fotku viděla, připadala jsem si jako idiot, viděla jsem část těla, možná ruku," komentovala svůj příběh Britka pro deník Metro. Okolí místa, kde fotografie vznikla, tak bylo ohledáno, aby se celá záhada rozluštila.

Následující ráno bylo pátrání ve finále. "Doufala jsem, že to lidské tělo nebude, zároveň ale vím, jaké množství lidí je pohřešováno, a tak jsem si myslela, že by to mohla být pro někoho stopa," pokračovala snaživá amatérská vyšetřovatelka.

Co se dělo dál? Po uzavření vyšetřování zavolala Sarah policie, aby jí sdělila, co zjistila. Co je ten podezřelý objekt z fotografie? "Kus stromu," uslyšela v telefonu překvapená dívka..

Nejlepší horory
Věřím v posmrtný život, můj mrtvý kluk se mnou mluvil
Ve zdravém těle zdravý duch: Emma Smetana, Jordan Haj a Petr Suchoň běželi pro dobrou věc!
 

Autor: sok

Diskuze