Roman Vojtek s manželkou
Zdroj: isifa.com
Musí mít důvod

Tak to je síla! Roman Vojtek opustil ženu měsíc před porodem. Zrada, řekla

Aktualizováno 2.3. 2015 14:20

Oblíbený herec a sympaťák Roman Vojtek (42) odešel od své ženy. Tři týdny před porodem jejich druhého potomka. Co ho k tomu donutilo? Jeho žena promluvila.

Nikdo to nečekal, nikdo to nepředpokládal. Vypadaly jako funkční rodina a Roman s Terezou (34) jako zamilovaný pár. V šoku také není jen okolí dvojice, ale také samotná maminka.

"S Romanem už nežijeme," potvrdila Blesku Vojtková. "Je to pro mě zrada a velké lidské zklamání, dál bych se k tomu vzhledem ke svému zdravotnímu stavu nevyjadřovala. Za tři týdny rodím," pokračovala Tereza, která se údajně zhroutila.

Podle informací Blesku se Vojtek odstěhoval od manželky před měsícem se slovy, že už ji nemiluje. Přitom spolu již mají čtyřletou dcerku Editu a další dítko brzo přijde na svět.

Co za tím je? Někdo třetí? Pracovní záležitosti? Touha stát se poustevníkem a věštcem? Těžko říct."Já se o takových věcech nebudu bavit. Máme teď nějaké starosti," odmítl novináře Blesku herec.

V pondělí už nám Roman Vojtek telefon nezvedal, aby nám mohl dát k celé situaci vyjádření. A tak motiv jeho jednání zůstává stále záhadou.

 

Autor: pul

Diskuze