kočka
Zdroj: Profimedia / facebook
Jak málo stačilo...

Měla to být pohádková svatba! Ale nakonec se stalo něco šokujícího, co všechno zhatilo!

15. 10. 2015

Snoubenci šetřili na vysněnou svatbu několik let. Jenže osud tomu chtěl jinak a tak se sňatek snů nekonal. Co překazilo všechny vytoužené plány?

3 fotky
Nicolla Birkby a její snoubenec Karl Place vyrazili do Spojených arabských emirátů, aby si tam konečně řekli své „ano“. Na svatbu šetřili roky, chtěli ji mít velkolepou, jako z pohádky. Ovšem to, co se stalo, nemohl nikdo předpokládat...

Snoubenci a zároveň milovníci zvířat vyrazili na romantickou procházku po pláži. Chtěli před svatebním shonem zažít ještě krásné chvilky jen ve dvou. Na pláži ale nebyli sami – zničehonic se objevila vyzáblá kočka, která jen stěží lapala po dechu.

Mladý pár nelenil, a okamžitě začal kočku oživovat a zachraňovat. Veterináři a zvířecí charity si ale kocoura nechtěli vzít do péče, navíc byl infikovaný z blešího kousnutí, a tak se pár rozhodl pro něco neuvěřitelného! Karl Place zaplatil z našetřených peněz na svatbu neuvěřitelných 2.000 £ a kocoura adoptoval!

Kocourovi dali snoubenci jméno Sheikh, zaplatili mu veškerou zdravotní péči, a po třech měsících se mazlíček mohl nastěhovat k nim domů. Svatba už sice jen tak nebude, ale jak samotná Nicolla říká, stálo to za to! Tomu se říká láska.

Autor: niž

Diskuze