Jiří Štrébl
Zdroj: TV Nova
Je to venku

TAJNÉ ZÁSNUBY Miloše z Ulice: Neuvěříte, se kterou seriálovou kolegyní tajil herec vztah i svatbu!

16. 2. 2018

Hrají spolu v oblíbeném seriálu, ale ve skutečnosti se nejednalo o čistě pracovní vztah dvou hereckých kolegů. Jiří Štrébl (59) alias Miloš z Ulice přiznal po letech vztah s herečkou, kterou můžete často vidět po jeho boku. Měli dokonce před svatbou!

6 fotek
Herce Jiřího Štrébla znají diváci Ulice jako přihlouplého Miloše Knoblocha, který se i přesto, že je ženatý s Evou, zamiloval do Frantovy (Matyáš Valenta) potenciální tchyně Justin. Málokdo ale z fanoušků jistě tušil, nebo na to po letech zapomněl, že ve skutečnosti měl herec kdysi dávno opravdu velmi blízko právě k představitelce seriálové Evy.

Ano, pokud jste to doteď nevěděli, jistě vás (snad mile) překvapí, že Jiří Štrébl byl mnoho let zpátky zasnoubený s Vandou Hybnerovou (49). A to ještě předtím, než potkala herce Sašu Rašilova (45), se kterým má dvě krásné dcery... Věděli jste to? Sám to dokonce přiznal a řekl podrobnosti. „Žili jsme spolu víc než tři roky, ale ze svatby sešlo, i když čistě z praktických důvodů. Z obřadu nakonec zbyla jen hostina a dvoudenní mejdan,“ prozradil seriálový Miloš v časopise Blesk pro ženy.

A jak se hercům společně hraje, když jsou vlastně vzájemnými ex-partnery ze skutečného života? „Nevím, jak Vandě, ale já sám za sebe říkám: velmi dobře. Celá léta spolu hrajeme v různých představeních, natáčíme a vídáme se i ve volném čase. Jsme přátelé, takže spolu vycházíme samozřejmě dobře,“ uzavírá Jiří přiznání ke vztahu s tím, že i přes rozchod dopadly jejich vzájemné vztahy nakonec velmi dobře.
 

Autor: bin

Diskuze