Zdroj: Prásk!
Plné stoly dobrot

Tajné rodinné recepty na Vánoce přímo od našich celebrit! Jak slaví a co jedí u vánočního stolu?

15. 12. 2017

Plné stoly dobrot a několikachodové meny! To je základ skvěle prožitých svátků vánočních. Ty slaví samozřejmě i naše hvězdy a každý tak trochu po svém.

Tajné rodinné recepty jsme pro vás zjistili přímo od našich celebrit. A vy se tak můžete inspirovat, co přidat na vánoční tabuli. "Dělám polévku, kterou vařila moje maminka a potom dělám kuřecí řízky a bramborový salát," svěřila se Dana Morávková v zákulisí Slavíka.

A jaké pamlsky bude na svátky připravovat hvězda Tvojí tváře Jitka Boho? "Tajný recept, který jsem ještě nezdědila a to jsou vanilkové rohlíčky. Čekám na to, až mi je maminka dá. Jako ten recept... ale možná i ty rohlíčky, ona je zvládá mnohem líp než já," prozradila.

Cukroví peče dokonce i bývalý finalista SuperStar Jan Bendig. "Cukroví peču s mámou. Děláme společně bramborovej salát, pak děláme řízky. Kapra doma neděláme, to nikomu doma nechutná. A chlebíčky - na to se těším nejvíc," říká Honza.

Jaké další pochoutky najdete na svátečních tabulích slavných? Někteří se drží tradic a jiní experimentují. Možná vás dokonce inspirují. Na to se můžete podívat ve videu.

Autor: mk

Diskuze