Hana Holišová - 2
Zdroj: TV Nova/Facebook
Je lepší a lepší

TAJEMSTVÍ ÚSPĚCHU: Proč jsou vystoupení Hany Holišové tak skvělá? Tady je odpověď!

9. 4. 2016

Krásná herečka Hana Holišová (35), známá jako Veronika Maléřová ze seriálu Ulice, přímo hvězdně proplouvá show Tvoje tvář má známý hlas. Jak to dělá?

8 fotek
Začalo to neskutečně emotivním vystoupením v roli Edith Piaf, kterým herečka všem přímo vyrazila dech. Dojala nejen porotu, publikum v sále, ale i diváky u televizních obrazovek. Pak přišla sexy Beyonce, se kterou si Hanka poradila naprosto s přehledem a sklidila další vlnu obdivu nejen za to, jak píseň zazpívala, ale také jak utančila náročnou choreografii.

A tak není divu, že se hodně lidí zajímá o to, kde se v Hance takový skrytý talent vzal. A odpověď je jasná. Herečka má hudební talent zkrátka v genech, protože je dcerou dirigenta Evžena Holiše a zpěvoherní sólistky Hany Horké. Naučila se hrát na kontrabas, klavír, kytaru nebo flétnu a hudební zkušenosti nasbírala hned v několika v kapelách.

Je to zkrátka žena mnoha talentů, která je jako zrozená pro show Tvoje tvář má známý hlas! Dokáže se totiž perfektně transformovat do hvězdných tváří a předvádět výkony, které stojí za to!

Další díl zábavné show Tvoje tvář má známý hlas můžete sledovat už dnes ve 20.20 hodin na TV Nova.

Autor: lor

Diskuze