Záhadná věc na pláži - 1
Zdroj: Twitter / YouTube.com
Co to je?

TAJEMNÉ MONSTRUM na pláži: Angličané strnuli hrůzou!

5. 9. 2017

Pobyt na pláži může poskytnout různá potěšení, ale i překvapení. Toho se nedávno dostalo lidem v Carmarthenshire ve Walesu na pláži v Burry Port. Místní narazili na neznámý velký objekt ležící v písku a nemohou se shodnout, co to vlastně je.

4 fotky
Suzy Watkins se s rodinou zrovna nacházela na tamní pláži. Když si najednou s dalšími lidmi si všimla obrovského objektu v písku. Nikdo nedokázal identifikovat, co to vlastně je, protože byl pokryt celý mušlemi. Rozhodla se, že záhadu natočí a informuje deník Wales Online. „Bylo to na pláži Burry Beach. Ze skořápek vylézali něco jako červi."

Podobný předmět byl objeven minulý rok na pláži Muriwai na Novém Zélandu a způsobil podobné vášnivé diskuze na sociální síti. I když se původně spekulovalo, že jde o součást vraku. Nakonec tato teorie byla vyloučena a spekulace probíhají dál.

Proč se něco takového objevilo také na pláži v Anglii, zatím nikdo nedokáže vysvětlit a zdá se, že vysvětlení hned tak nepříjde. Jedna z teorií však tvrdí, že by se mohlo jednat o něco od jiné mimozenské civilizace. A co si myslíte o tom vy?
 

 

Autor: ham

Diskuze