Telefon
Zdroj: Twitter
Na to si dejte bacha

VELKÉ RIZIKO: Nosíte s sebou na záchod mobil? Děláte velkou chybu!

17. 2. 2017

V dnešní době lidé skoro neodlepí telefon z ruky. Spojují si s ním i spoustu běžných činností. U jídla si s ním pak fotí pokrmy. Při řízení je vkládají na sociální sítě a na toaletě pak pozorují, jaký sklidily úspěch. Dělají přitom zásadní chybu, která ohrožuje zdraví.

Málokdo si ještě dovede představit život bez mobilního telefonu. Dříve sloužily výhradě k dorozumívání se. Tomu je ale konec. Dnešní moderní chytré telefony nabízí širokou škálu dalších možností. Proto je s sebou taháme skoro všude. Děláme přitom zásadní chybu.

Tím, že s sebou nosíme telefon i na toalety, tak na něm zanecháváme nebezpečné bakterie. I když si pak umyjeme ruce, tak se k nim znovu dostáváme kdykoliv mobil zase použijeme. Australský výzkum dokázal, že telefon nosí na záchod až 75 procent populace a následně se bakteriemi nakazí.

Radí se vyhnout nemocím tím, že si jeho používání během vykonávání potřeby jednoduše odpustíte. Pokud jste už chybu udělali, tak je nejsnazší cestou k jejímu napravení telefon vydezinfikovat. Ušetříte si tak spoustu starostí a hlavně své zdraví. Nezapomeňte také varovat své děti, které si zdravotní riziko jistě neuvědomují už vůbec!

Autor: Beat

Diskuze