Artur Štaidl - 1
Zdroj: Profimedia
Jedna rána za druhou

Synovi Ivety Bartošové (†48) se lepí smůla na paty: Tentokrát Artura potrápil obrovský požár!

19. 5. 2018

Čtyři roky po smrti Ivety Bartošové (†48) se zpěvaččinu synovi Arturu Štaidlovi (20) děje jedno neštěstí za druhým. Začalo to odchodem půlky členů z kapely.

Zatím poslední ránou byl pro Artira nedávný požár v pražské Hostivaři, kvůli kterému přišel o zkušebnu a zastavil i natáčení seriálů Ordinace a Ulice.

„Rodí se nám nové skladby a spousty koncertů, jenom jsme teď byli nuceni zbrzdit. Pamatujete si na nedávný proslulý požár v Hostivaři? Ano? Výborně! Jednoduše řečeno, požár se odehrával v budově vedle naší zkušebny,“ uvedla Arturova skupina Behind the Mirror (Za zrcadlem) na sociální síti.

Oheň, který postihl halu a způsobil podle předběžného odhadu škodu 45 milionů korun, byl tak veliký, že hasiči na místo poslali 13 jednotek i svou chemickou službu. „Měli jsme ovšem štěstí na vítr a naše věci přežily. A my teda taky. Yuhuu!“ ulevili si členové kapely. Ale i tak je čekají potíže. „Takže teď hledáme novou zkušebnu, protože na Hostivaři se nejspíš bude bourat,“ vylíčili situaci. Kdybyste někdo o něčem věděl, tak budeme rádi za každou nabídku!“ doplnila skupina na svém profilu. Syn Bartošové může tedy doufat, že nešťastné období jeho skupiny se požárem završilo. 

 

Autor: Nap

Diskuze