Jan Peroutka
Zdroj: Herminapress.cz
No tohle

Syn mrtvého bubeníka Olympiku Peroutky ukázal krásnou přítelkyni a bouli v kalhotách

Aktualizováno 18.9. 2013 11:22

Syn Milana Peroutky (†49), bývalého bubeníka Olympiku, jde ve stopách otce a vydává album. Představil ho ve společnosti krásné přítelkyně, v jejíž přítomnosti se mu vyboulily kalhoty. Mohl za to ale jen předmět v kapse.

Začátkem května náhle přišla skupina Olympic o skvělého kamaráda, člověka a bubeníka Milana Peroutku. Přestože je pro všechny ztráta Peroutky stále velmi bolestivá, musí jít v
životě dál.

„Jsem s tím už celkem srovnaný. Je všeobecně lepší nějak se s tím vyrovnat. Kdyby se v tom člověk utápěl, tím hůř pak pro něj. Samozřejmě mi je to líto, že tu není, a strašně mi chybí, ale život jde dál,“ zavzpomínal na otce se smutkem v očích jeho mladší syn Honza, který stejně jako jeho starší bratr Milan po tátovi zdědil hudební nadání.

„Hudba mě baví od útlého věku. Chtěl jsem vždycky bicí, ale rodiče říkali, piano je základ. A piano byl základ, rok, dva, tři, pak jsem věděl, že u toho zůstanu. Na bubny jsem se zpátky nepřeorientoval,“ líčil své muzikální začátky mladý Peroutka, který přichází na trh se svojí první deskou Klukovina, což je směs hip hopu a jazzu. Milovanému otci na desce vypsal speciální věnování.

Milan Peroutka

Poprask mezi finalisty: Do SuperStar míří legenda!

Autor: mivr

Diskuze