Reklama
Reklama
Štěpánka Fingerhutová - 1
Zdroj: Instagram
To je kočka

SVŮDNÉ FOTO: Štěpánka Fingerhutová z Ordinace potěšila fanoušky odhalenou fotkou!

12. 9. 2017

Herečka Štěpánka Fingerhutová (21) se vryla do paměti diváků jako zákeřná Šárka z Ordinace v růžové zahradě 2. K této postavě má ale její představitelka hodně daleko. Štěpánka je totiž nesmírně milá a hodná holka. Na této fotografii je ale zase za zlobivku!

9 fotek
Krásná herečka Štěpánka Fingerhutová (21) ztvárnila v Ordinaci v růžové zahradě 2 psychicky labilní Šárku Šedivou. Její postava byla tak výrazná, že na ni diváci asi jen tak nezapomenou. A výrazná je i samotná představitelka!

Štěpánka se nyní pochlubila svůdnou fotografií na sociální síti, na které má zapletené copánky, námořnickou čepici a puntíkaté plavky. A i když má přes sebe mikinu, vyvinutý hrudník má odhalený víc než dost. „Čau z Bratislavy. Slovensko má příznivý vliv na moje prsa. Nebo mám malý plavky,“ napsala si ke snímku Štěpánka.

Mladá herečka má opravdu krásnou postavu, a tak mírným odhalením udělala radost nejednomu fanouškovi. To je vidět i na sociální síti, kde k fotografii neustále přibývají lajky. Štěpánka zkrátka umí potěšit všechny své fanoušky – má skvělý vkus a svými outfity inspiruje dívky, muže zase potěší něčím svůdnějším. 

Autor: niž

Diskuze

Reklama
Reklama