Magdalena Żuk - 1
Zdroj: facebook.com
Magda byla jedna velká záhada

Svědek z Egypta promluvil o smrti krásné Magdy! Co mu pár dní před smrtí říkala?

17. 5. 2017

Sedmadvacetiletá Polka Magdalena Żuk odjela na dovolenou do Egypta, aby se trochu odreagovala. Po pár dech začala mít psychické problémy a spáchala sebevraždu. O jejím psychickém stavu konečně promluvil jeden z účastníků zájezdu.

3 fotky
Nejspíš jste už slyšeli o tragickém případu mladé Magdaleny. Ta se sama vypravila na dovolenou do Egypta. Po několika dnech se z neznámého důvodu začala hroutit a její stav se natolik zhoršil, že musela být převezena do nemocnice. Tehdy přišel ten nejhorší záchvat, kdy Magdalena začala šílet a útočit na personál. Byla tak agresivní, že ji museli upoutat na lůžko. Z něho se jí podařilo dostat a vyskočila z okna v druhém patře. O něco později pak v důsledku zranění zemřela. Alespoň tak zní oficiální verze.

Rodina Magdy si však myslí, že ji někdo znásilnil a zdrogoval. Ošetřující lékař dívky zase prohlásil, že za jejím špatným psychickým stavem může být zvláštní koření, které vyvolává podobné halucinace. Nyní se k tragédii vyjádřil svědek, který byl s dívkou těsně před smrtí.

„Byli jsme s manželkou na recepci hotelu. Přišla ke mně blondýna, velice mladá, a říkala mi, že bychom mohli zorganizovat setkání naší skupiny, abychom se lépe poznali. Řekl jsem jí, že rád, ale že by bylo lepší to uspořádat po večeři, aby přišli všichni. Ona si pak začala mumlat – kde je můj chlapec – a ještě několik slov, kterým jsem nerozuměl, a rychle odešla,“ prozradil svědek.

O tom, že bylo s Magdou něco špatně, věděl i delegát, který informoval ostatní účastníky dovolené, aby si na ni dávali pozor. „Říkal, že má s ní a s její rodinou problémy. Že rodina chce, aby se vrátila nejbližším letem do Polska, ale ve čtvrtek ani v pátek nebyl žádný let volný. Prý se snažil několikrát kontaktovat i ambasádu, ale bez odezvy,“ vyprávěl turista.

Divné mu přišlo i dívčino chování, prý se procházela po pláži a mávala jen tak rukama nebo se zaměstnanců hotelu ptala, jestli věří v boha. To by mohlo znamenat, že ji nikdo nezdrogoval, ale měla psychické problémy už delší dobu. Vyšetřování tragédie je v plném proudu. Zatím byla provedena předběžná pitva v Egyptě. Výsledky snad brzy prozradí, co se krásné dívce stalo.

Autor: Beat

Diskuze