Svatba - 1
Zdroj: YouTube.com
Co na to rodiče?

Nechutná svatba pobouřila svět: 65letý Američan si bral 12letou dívku. Prý se opravdu milují!

Aktualizováno 25.2. 2016 14:06

To, že si pětašedesátiletý muž vezme za manželku dvanáctiletou dívku, vyvolalo ve společnosti obrovský rozruch a lidé pro sprostá slova nejdou daleko.

5 fotek
Není asi žádným překvapením, že lidé vystartovali, když viděli svatební fotografie starého dědy a dvanáctileté dívky přímo z Times Square v New Yorku. Po internetu se ihned začaly šířit agresivní komentáře a nadávky, že je muž perverzní úchyl a něco takového je naprosto nepřijatelné.

Celý vtip je ale v tom, že svatební průvod na Times Square byl zinscenovaný youtuberkou Coby Persin (21). Jednalo se totiž o sociální experiment s cílem zvýšit povědomí o tom, že v mnoha místech po celém světě je legální vzít si dítě v takovém věku. Youtuberka upozorňuje na to, že takový sňatek je legální i v New Yorku, a tak si vybrala právě Times Square. A jaký byl výsledek?

Lidé, kteří na Times Square zastihli nevěstu se starým mužem, se o celou situaci hodně zajímali a začali "novomanželům" nadávat. Jeden muž chtěl dokonce zavolat policii a jiná žena se zase dívky ptala, jestli je v pořádku, že vypadá nešťastně.

 

Autor: niž

Diskuze