Novomanželská fotografie - 1
Zdroj: facebook.com / Michel van der Klooster
Proti gustu...

Svatební FOTO pohoršuje tisíce lidí! Vidíte, co novomanželé dělají?

12. 10. 2017

Svatební fotky mají být symbolem romantiky a celého dne, který se v tomto duchu lásky nese. Tihle manželé to ale pojali trochu jinak... Dost nevídaně!

6 fotek
Svatba a celý svatební den by měly být okamžikem, na který nikdo nezapomene a zvláště novomanželé mají po letech vzpomínat na první manželské chvíle. K takovému rozjímání často pak slouží svatební fotky, které páru pořídí šikovný fotograf. A tenhle byl opravdu hodně benevolentní...

Nizozemský fotograf Michel Klooster nafotil novomanželský pár, který chtěl na svatebních fotkách imitovat klasickou pozici při orálním sexu. Tedy kdy žena uspokojuje ústy muže. V 21. století není sex žádné tabu, což si myslí i samotný fotograf. „Pro mě je sex jednou z nejpřirozenějších věcí v životě. Je normální! Každý to dělá. V devadesátkách už dávno nežijeme!“ napsal k fotce její autor Michel Klooster.

Největší bizar však je, že o tuto fotku požádala fotorafa matka nevěsty. Řekla mu, že se oni stydí, ale že by si takový snímek přáli. A tak se Michel s novomanželi nakonec domluvil a všichni byli s výsledkem nadmíru spokojeni. Od té doby má navíc takových podobně lechtivých zakázek více. Nakonec to vypadá, že se orální hrátky na svatebních fotkách jednou stanou třeba i hitem. Co si o tom myslíte vy?

Nejextravagantnější svatby světa: Jen květiny stály milion dolarů! GALERIE, ze které přechází zrak
Svatba po česku: Kolik stojí a na čem se nevyplatí šetřit?

Autor: bin

Diskuze