Kristy Sutton a George Spooner - 5
Zdroj: Twitter / Facebook / Instagram / Youtube.com
Smutné

Svatební fotka skrývá ohavné tajemství: Jak dokázala žít s něčím takovým?

Aktualizováno 25.5. 2015 15:31

Fotografie ze svatby bývají jednou z nejkrásnějších vzpomínek v celém životě. Není to však pravidlem. Někdy mohou naopak evokovat ty nejhorší možné představy.

5 fotek
Poprvé se Kristy Sutton setkala s Georgem Spoonerem, když měla pět let. Neměl zrovna kde bydlet, a tak ho její rodiče jako vzdáleného rodinného přítele ubytovali v domě. Okamžitě ji začal obtěžovat.

"Vždy se za mě postavil proti rodičům, objímal me a lehtal a chtěl si se mnou hrát. Když jsme byli sami, dotýkal se mě na intimních místech. Brával si mě do práce a osahával mě v dodávce a rodiče mu dokonce dovolovali, aby se mě bral na noc k sobě. To jsem zažívala skutečné peklo," popisuje dnes sedmadvacetiletá Kristy.

Spooner se brzo odstěhoval z domu, ale bydlel poblíž. Dál si chodil hrát s Kristy a domluvil s rodiči, aby u něj přespávala. "Když jsem měla děvet let, začal mě využívat také na sex. Říkal mi, že to je normální, že to mají stejné všechny malé dívky, a pokud to se mnou rodiče nedělají, tak mě nemají rádi," vysvětluje argumentaci pedofila dívka.

Jakmile Kristy dospěla, Spooner se o ni přestal mít zajímat. V sedmnácti letech si našla přítele, otěhotněla a porodila mu syna a dceru. V jedenadvaceti letech poznala svého současného manžela a začali plánovat svatbu. Všichni se ji ptali, proč nepozvala George, s kterým vyrůstala. Nakonec to pod tlakem udělala.

Na svatbě jí však všechno došlo. Téměř dvacet let nosila děsivé tajemství v sobě, ale už s tím musí ven. Jako dospělá žena musí zajistit, aby pedofil nechodil po ulicích. Zašla s manželem na policii a vše jim řekla. Spooner byl obviněn a momentálně čeká na trest.

Autor: pul

Diskuze