Andrea Růžičková a její svatba - 1
Zdroj: facebook.com
Boho style u Růžičků

SVATBA V BOHO STYLU: Andrea Kerestešová-Růžičková ukázala soukromé fotky ze svatby! To je krása

23. 8. 2016

Krásná herečka Andrea Kerestešová (32) alias Marika ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, už vlastně není Kerestešová, ale Růžičková. O víkendu se provdala za partnera Mikoláše Růžičku. Jak jim to slušelo?

7 fotek
Slovenská kráska Andrea Kerestešová se provdala za svého dlouholetého partnera Mikoláše Růžičku. Svatbu se podařilo utajit, její uskutečnění vyšlo najevo až na Facebooku, kde se Andrea přejmenovala z Kerestešová na Růžičková.

V úterý se krásná herečka rozhodla podělit se svými fanoušky o nádherné svatební fotky. Sympatické je, že nejsou vůbec prvoplánové a vypadá to, že i celá svatba byla "jednoduchá" a nepřeplácaná, což je v současnosti módním trendem. Šatům à la dort už totiž dávno odzvonilo a moderní nevěsty se řídí heslem: "V jednoduchosti je síla".

A přesně tím se řídila i Andrea, které tento Boho styl náramně sedí. Ve vlasech měla zapletený věneček, vršek šatů zdobila krajka a sukně měla modrou podšívku a přes ní byla našita bílá průsvitná látka. To Mikoláš měl skvěle padnoucí tmavomodrý oblek, který je rovněž velmi moderní, a jako obuv zvolil tenisky. Na svatbu v poli se to však perfektně hodilo.

Autor: niž

Diskuze