Tvář - 11. epizoda - 1
Zdroj: TV Nova
Gratulujeme

SVATÁ TROJICE! Berenika Kohoutová se opět stala vítězkou Tvojí tváře! 11. díl ovládla jako Eva Pilarová

11. 11. 2017

To snad není možné! Krásná, mladá a talentovaná Berenika Kohoutová vyhrála další díl Tvojí tváře. V pořadí již třetí! To se jen tak nevidí. Spolu s Honzou Cinou předvedla bezkonkurenční výkon!

11 fotek
Nadaná herečka i zpěvačka Berenika Kohoutová známá ze seriálu Ulice a teď už i z fenomenální show Tvoje tvář má známý hlas naprosto ovládla poslední díl této zábavné podívané! Spolu s Janem Cinou, vítězem druhé řady, ukázali, že na to oba mají.

Když se na podiu objevily žijící legendy Eva Pilarová a Karel Gott, jako by na všechny přítomné dýchla atmosféra roku 1964, kdy oba držitelé Zlatých slavíků společně nazpívali šmrncovní duet s názvem Je nebezpečné dotýkat se hvězd. Berenika s Honzou tak dostali opravdu nelehký úkol, avšak s více než 50 let starým hitem se poprali nadočekávání dobře a jejich skvělý výkon všechny dojal.

Není tak s podivem, že se Berenika již potřetí stala vátězkou celého dílu. Od poroty se jí podařilo získat úžasných 31 bodů a k tomu dalších 10 od jejích pěveckých kolegů. Kromě úžasného pocitu z výhry získala také od Nadace Nova šek v hodnotě 25 000 korun, který opět stejně jako předešlé dva věnuje nadačnímu fondu Vrba, který se stará o ovdovělé rodiny s dětmi. A co Bereniku čeká ve finále, do kterého se díky své výhře s přehledem probojovala? Na to si počkejte už příští sobotu ve 20,20 hodin na TV Nova v posledním díle show Tvoje tváž má známý hlas!

Jednotlivá vystoupení 11. dílu show Tvoje tváž má známý hlas najdete ZDE na NovaPlus!

Autor: bin

Diskuze