Zdroj: TV Nova
Už dnes večer

SuperStar 2018: Rozštěp patra a chybějící kost v zápěstí! Jak Martin uspěje před porotou? VIDEO

24. 2. 2018

Už dnes startuje na televizi Nova boj o titul SuperStar 2018. Diváci budou mít možnost sledovat první castingy, na které dorazily stovky soutěžících s jedním cílem - zapůsobit na porotu, dostat se do finále, splnit si sen a získat pohádkovou výhru v hodnotě 2 000 000 Kč. Cesta to ale není jednoduchá, musejí projít přes porotu, do které zasedne Pavol Habera, Ben Cristovao, Matěj Ruppert a Katarína Knechtová.

3 fotky
Změnit svůj život se rozhodl i devatenáctiletý Martin Máslo z Jablonce nad Nisou. Martin se od narození potýkal s těžkým osudem, když se narodil s rozštěpem patra třetího stupně. Už ve čtyřech měsících podstoupil svou první operaci úst a následně ho čekalo hned několik dalších včetně plastických operací. Nyní má v ústech umělé zuby a destičku. Po rekonstrukci horního patra se musel znovu učit mluvit.

Složité dospívání s ním prožívali zejména jeho rodiče, kteří to často nesli daleko hůř než on sám. „Martin je velký bojovník, nikdy neměl nic zadarmo, všechno si musel, samozřejmě s naší podporou, vybojovat sám,“ prozradil jeho otec.

A aby toho nebylo málo, Martin byl nucen překonat další zdravotní překážku, na zápěstí levé ruky mu chybí kost. Musel se tak naučil hrát na kytaru na levou stranu, aby mohl struny vymačkávat zdravou pravou rukou. „U levé ruky mám velmi omezenou hybnost, nemůžu otočit zápěstím, protože tam nemám kost,“ říká Martin. I proto, že se nevzdal a se svými postiženími bojoval, se nyní může postavit před porotu a bojovat o svou šanci stát se novou SuperStar.

I jeho cestu za snem sledujte už dnes ve 20:20 na Nově!

Autor: mk

Diskuze