Zdroj: TV Nova
Už v sobotu

SuperStar 2018: Kvůli koktání trpěla, teď vytře zrak porotě!

21. 2. 2018

Už v sobotu večer budou mít diváci možnost sledovat první díl show SuperStar 2018. Startuje tak boj o titul, splnění snu a pohádkovou výhru v hodnotě 2 000 000 Kč.

7 fotek
Stovky zpěváků dorazily na castingy po celém Česku a Slovensku. Museli překonat trému a ukázat, že právě oni si zaslouží postup. O svém talentu měli za úkol přesvědčit hvězdnou porotu, tedy Pavola Haberu, Bena Cristovao, Katarínu Knechtovou a Matěje Rupperta.

Před porotu se postaví i dvaceti dvouletá Denisa Čermáková z Ostravy. Hudba pro ni vždy představovala únik před jejím zdravotním hendikepem. Od mala se totiž potýkala s koktavostí, která ji připravila o přátele i o společenský život. Denisa byla touto vadou úplně paralyzovaná. Nebyla schopná ze sebe dostat souvislou větu. „Chodila jsem k logopedovi, psychologům i psychiatrům, zkoušela jsem i antidepresiva, různé léčitele, ale bohužel se to jenom zhoršovalo,“ prozradila Denisa. Teprve až po nové úspěšné terapii nabyla sebevědomí, které vyústilo i v přihlášení se do SuperStar.

Shodou náhod Denisa Čermáková na castingu zazpívá píseň porotkyně Kataríny Knechtové – Spomal´. Celá porota včetně Kataríny jí bude držet palce. Překoná Denisa strach pramenící z vady řeči a přesvědčí porotu o svém postupu? To se diváci dozví už v sobotu večer ve 20:20 na Nově!

Autor: mk

Diskuze