Ella Johannessen - 1
Zdroj: facebook.com
Co našla?

Studentka ve vlaku plakala, že nemá peníze: Když se probudila, čekalo ji velké překvapení!

10. 2. 2018

Dívka jela ve vlaku a telefonovala se svou matkou. Plakala, že nemá dostatek peněz a na účet jí stále nedorazila částka, kterou čekala. Poté usnula. Když se probudila, nemohl uvěřit tomu, co našla na klíně!

Už se vám stalo, že vám dal cizí člověk jen tak peníze? V dnešní době to není moc pravděpodobné. Elle Johannessen, která cestovala z londýnského Kings Cross do Leedsu, se to však stalo.

Odehrálo se to 27. ledna, kdy studentka Ella během své cesty vlakem volala se svou matkou a říkala jí o svých finančních problémech. Také řekla, že jí mělo na účet přijít 35 liber, tedy něco kolem 1000 Kč, ale dosud jí nic nedorazilo. Byla smutná a plakala.

Po ukončení telefonátu si na chvíli zdřímla. Netušila, že její rozhovor někdo poslouchal. Když se po půl hodině probrala, na klíně měla ubrousek a pod ním 100 liber v hotovosti (cca 2 867 Kč).

Aby poděkovala cizinci, který byl tak laskavý, že jí pomohl ve finanční nouzi, podělila se o svou zkušenost skrze sociální sítě a poprosila, aby jej lidé sdíleli. Prohlásila, že jí tento akt ukázal, že jsou na světě stále dobří a laskaví lidé. Přislíbila, že i ona bude předávat tuto laskavost dál.

Autor: mk

Diskuze